Zdalna kontrola nad siecią sklepów spożywczych

zdalne kontrolowanie temperatury

Sensory w wielu lokalizacjach oddzielonych od siebie meldują co 10 minut o ważnych statusach. Chcesz wiedzieć kiedy zostały zamknięte drzwi do komory chłodniczej lub otwarte następnego dnia? Może kontrolować dostęp w konkretnych godzinach? Lub wiedzieć jaka jest aktualnie temperatura i kiedy zabrało napięcia?

Niezależnie od tego jak spersonalizowane są Twoje potrzeby, informacje dla Ciebie istotne otrzymasz bezpośrednio na smartphona. Możesz mieć setki sensorów podłączonych do internetu bez znaczenia na ich lokalizację. Czujniki mogą być zróżnicowane np. do temperatury, ciśnienia, zasilania, ruchu w sklepie, otwarcia drzwi, pojawienia się pracownika itp..

 

 

Monitoring lodówektemperatura kontrolowana

Fabryka chłodu montuje inteligentny rejestrator oraz czujniki w wielu lokalizacjach oddzielonych od siebie. Niezależnie można kontrolować urządzenia mając panel zarządzania (www.fcinbox.com) pod ręką. Monitorowanie strefowe jest tak samo wydajne co jednostrefowe. To znaczy, że dane przesyłane z lodówek mogą być pozyskane i analizowane niezależnie od ilości i rodzaju magazynowanych produktów.

Śledzenie produktów  spożywczych czy leczniczych z kompletną aplikacją zdalnej kontroli °FCINBOX tworzy proces zautomatyzowany. Z tej samej aplikacji korzysta serwis °FC oraz Twój personel. Staraj się zautomatyzować obsługę procesów serwisowo-usługowe już dziś z °FC i °FCINBOX. Dowiedź się więcej o usługach Professional oferowanych przez Fabrykę Chłodu.

Szczegóły usługi °FC oraz °FCINBOX

Bezpieczeństwo danych – °FCINBOX

Usługa °FCINBOX bazuje na super bezpiecznej infrastrukturze IT

Przechowywanie danych przez długość posiadania konta

Zapis danych z całodobowym systemem powiadomienia to innowacyjny proces zwiększający bezpieczeństwo, eliminując bezproduktywność i awaryjność. Dzięki usłudze serwisowej °FC, koncentrujesz się na biznesie, a my bezawaryjnością układów chłodniczych i zapleczem usługowym.

Dostępność w każdym miejscu – °FCINBOX
Twoje dane zawsze są pod ręką

Kontrola nad dostępem prosto z domu, biura, czy w drodze możesz sprawdzić aktualny status lodówek, chłodziarek i produktów bezpośrednio przez e-mail, telefon, alarmy sms, powiadomienia push, strone www

Dowiedz się więcej o automatycznym procesie usługowo-serwisowym z °FCINBOX. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania oferty serwisowej.